Yukarı

D’irem Vanilya Yağı 15 ml

99.00

Stok kodu: 0739339836560 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Vanillla planifolia” adlandırılan % 100 saf Vanilya çiçeği meyvelerinin su buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Yemek sektöründe, parfüm üretiminde ve aromaterapilerde ticari veya ticari olmayan şekilde sıklıkla kullanılır. Oral olarak alındığında iltihapla savaşır, antidepresandır ve antioksidan özellikleri sayesinde kanser hücrelerinin gelişimine de engel olur. Oksidasyon ve iltihaplardan kaynaklanan enfeksiyon ile hastalıklarla savaştığı kanıtlanmıştır. Vanilya yağı aynı zamanda cilt ve saç sağlığına iyi gelir, kas ağrılarını ve kramplarını geçirir, hormonları doğal yoldan dengeye sokar.

Binlerce yıl boyunca yüksek kan basıncı, anksiyete veya düşük libidoya karşı kadın ve erkekler tarafından kullanılmıştır. Östrojen seviyesini arttırmasından dolayı menstrüal döngüyü düzenler ve adet semptomlarını azaltır.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password