Yukarı

D’irem Sıkılaştırıcı Vücut Yağı 50 ml

299.00

Stok kodu: 0739339836744 Kategoriler:

Açıklama

D’irem Sıkılaştırıcı Vücut Yağı; portakal kabuğu, biberiye ve susam yağları ile zenginleştirilmiş özel formüllü içeriği sayesinde cildinizi canlı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşturur.

D’irem Sıkılaştırıcı Vücut Yağı; vücudun gevşeme ve sarkma olan bölgelerindeki kan akışını hızlandırarak sıkılaşmaya, aynı zamanda gevşeme ve sarkmanın gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı olur.

Portakal Kabuğu Yağı: İçeriğindeki C vitamini sayesinde cildi her seferinde yenileyerek canlılığını kaybetmesine fırsat tanımaz. Ayrıca B vitamini, kalsiyum, potasyum ve magnezyum açısından da zengin olan portakal kabuğu yağı ciltteki akne ve lekelerle de savaşır.

Biberiye Yağı: İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde kan damarlarının olması gereken genişliğe ulaşmasına yardımcı olarak kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.

Susam Yağı: Çeşitli sebeplerle hücre ve doku hasarına yol açan her türlü etmeni saf dışı ederek var olan hasarın onarılmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Haftada 3 gün duş sonrası damlalık yardımı ile 4 damla sıkılaştırıcı vücut yağı vücudun ihtiyaç duyulan bölgesine (selülit bulunan bölgeler vb.) damlatılır. Masaj yaparak yağ gerekli bölgeye iyice yedirilir

50 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Güçlü ve yenileyici etkisi ile vücut bakımında kullanıma uygundur. Keyif verici bir kokusu vardır.

Uyarı:
Alerji ihtimaline karşı önce küçük bir alanda test edilmelidir. Beklenmedik bir alerjik etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.
Kendi koyu renkli şişesinde, ağzı kapalı bir şekilde; ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Kronik hastalığı ve hamilelik şüphesi olanlar
kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password