Yukarı

D’irem Sedir Ağacı Yağı 15 ml

109.00

Stok kodu: 0739339836706 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Cedrus Atlantica” adlandırılan % 100 saf Atlas Sedir Ağacı kabuklarının Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Bilinen en eski aromatik yağlardandır. Huzur veren ve ahenkli kokusunun yanı sıra cildin yağlı bölgelerinde faysa sağlar. Gözenek temizlemeye ve tıkanan saç derisini rahatlatmaya yönelik bakım yapar. Odunsu ve sıcak bir kokuya sahiptir. Bu mistik kokusuyla sakinleştirici ve gevşetici etkisi öne çıkar. Cilt üzerinde sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliğe de sahip bir aromaterapi yağıdır.

Saçın kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Saçların nem kazanmasını sağlar ve saç tellerini yumuşatır. böcekler için doğal bir kovucudur. Buhurdanlıkta birkaç damla sedir uçucu yağını yakıp evde gezdirerek ya da çay ağacı uçucu yağıyla karıştırıp evin belli bölgelerine damlatarak sivrisinek ve böceklerden korunabilirsiniz.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password