Yukarı

D’irem Sandal Ağacı Yağı 15 ml

99.00

Stok kodu: 0739339836621 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “santalum spicatum” adlandırılan % 100 saf Sandal Ağacı Gövde içinin Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Güçlü bileşenlere sahiptir. Bu nedenle cilde doğrudan temas etmemeli ve seyreltilmeden cilt dokusu üzerinde kullanılmamalıdır.
Ilık ve tatlı odunsu, yumuşak bir esansa sahiptir. Tütsü ve parfümlerde en çok tercih edilen yağlardan biridir. Rahatlatıcı kokusuyla ortamın negatif enerjisini temizler ve bedeninin gevşemesine yardımcı olur.

Cilt üzerindeki ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olmasıdır. Cilt bakım ürünlerinin içerisine eklenerek ya da seyreltilerek cilt bakım rutinlerinde kullanılabilir. Cildin pürüzsüzleşmesine ve daha genç görünmesine yardımcı olur. Özellikle hava değişikliklerinin neden olduğu cilt değişikliklerini düzenler ve cildi yumuşatır.

Leke karşıtı ve onarıcı bakım yapar. Temizleyicidir.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password