Yukarı

D’irem Saç Bakım Yağı 50 ml

299.00

- +
Stok kodu: 0739339836768 Kategoriler:

Açıklama

D’irem Saç Bakım Yağı; argan, hindistan cevizi ve jojoba yağları ile zenginleştirilmiş özel formüllü içeriği sayesinde saçlarınıza hak ettiği bakımı yapar. Saç telleriniz nemlenirken aynı zamanda beslenir ve onarılır.

D’irem Beauty Saç Bakım Yağı; saçlarınıza ihtiyaç duyduğu gücü, canlılığı ve parlaklığı vererek saçlarınızı en sağlıklı hâllerine kavuşturur. Saçınızı besleyip nemlendirerek saç kuruluğunu azaltmaya, yeni çıkmış saçlarınızın çok daha sağlıklı ve parlak olmasına destek olur.

Argan Yağı: İçeriğindeki oleik ve linoleik asitlerin sağladığı ekstra nem sayesinde hasar görmüş saç tellerini onarır. Saçlara elastikiyet kazandırarak saçların daha kolay şekillenmesine destek olur ve saçların kırılmasını önler.

Hindistan Cevizi Yağı: İçeriğindeki zengin laurik asit sayesinde saçtaki protein yapısını besler. Saçlarınızın sağlıklı şekilde uzamasını sağlar.

Jojoba Yağı: İçeriğinde bulunan yüksek miktar eicosenoik asit sayesinde saçın kaybettiği nemi saça geri kazandırılır. İhtiyacı olan nemi geri kazanan saçlarda kepeklenme ve kaşıntı gibi problemler oluşmaz.

Kullanım Şekli: Damlalık yardımı ile 2 damla saç bakım yağı avuç içine damlatılır. Avuç içinde ısıtılan yağ kuru ya da ıslak durumdaki saçların uçlarına masaj yaparak iyice yedirilir.

50 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Lüks ve rahatlatıcı etkisi ile saç bakımında kullanıma uygundur. Ferah bir kokusu vardır.

Uyarı:
Alerji ihtimaline karşı önce küçük bir alanda test edilmelidir. Beklenmedik bir alerjik etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.
Kendi koyu renkli şişesinde, ağzı kapalı bir şekilde; ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Kronik hastalığı ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password