Yukarı

D’irem Pürüzsüzleştirici Vücut Yağı 50 ml

299.00

Stok kodu: 0739339836751 Kategoriler:

Açıklama

D’İrem Beauty Pürüzsüzleştirici Vücut Yağı; argan, kuşburnu çekirdeği, avokado ve karanfil yağları ile zenginleştirilmiş özel formüllü içeriği sayesinde cildin bariyerini onarır, cildinizde pürüzsüz bir doku oluşturur.

D’İrem Beauty Pürüzsüzleştirici Vücut Yağı; soğuk havalar ya da hamilelik gibi sebeplerle oluşan çatlakların azalmasına ve cildin elastikiyetini geri kazanıp canlanmasına kolajen etkisi ile destek olur, cilt tarafından rahatça emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

Argan Yağı:Oleik asit ve linoleik asit olmak üzere bolca sağlıklı yağ asidi içeren argan yağı, cildinizin dâhilî rahatsızlıklarının semptomlarını azaltıcı etki oluşturur. Antibakteriyel içeriğiyle cilt enfeksiyonlarını tedavi etmeye yardımcı olur.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı: İçeriğindeki yoğun E vitamini ile cilt hücreleri dış etmenlere karşı korur. Kurumuş ve hasar görmüş cilt bariyerinin onarılmasını sağlar.

Avokado Yağı: İçeriğinde bulunan palmitik asit sayesinde cilde canlılık kazandırır. Cilt bariyerinin dış faktörlere karşı korunmasında bir kalkan görevi görür.

Karanfil Yağı: Antibakteriyel özelliği sayesinde cildin hassasiyet gösterdiği durumlarda iyileşmeyi hızlandırıcı etkisi vardır.

Kullanım Şekli: Damlalık yardımı ile 3 damla sıkılaştırıcı vücut yağı vücudun ihtiyaç duyulan bölgesine (örneğin çatlakların yoğun olduğu bölgeler vb.) damlatılır. Masaj yaparak yağ gerekli bölgeye iyice yedirilir.

50 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Doğal ve yatıştırıcı etkisi ile vücut bakımında kullanıma uygundur. Rahatlatıcı bir kokusu vardır.

Uyarı:
Alerji ihtimaline karşı önce küçük bir alanda test edilmelidir. Beklenmedik bir alerjik etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.
Kendi koyu renkli şişesinde, ağzı kapalı bir şekilde; ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Kronik hastalığı ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password