Yukarı

D’irem Portakal Çiçeği Yağı 15 ml

99.00

Stok kodu: 0739339836683 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Citrus aurantium amara” adlandırılan % 100 saf Acı Portakal Ağacı çiçeklerinin Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Çiçeksi tatlı egzotik bir kokuya sahiptir. Adını, banyosunda ve eldivenlerinde kullandığı bilinen Nerola prensesinden almıştır. Etkileyici kokusu 17.yy’dan beri parfüm olarak kullanılmaktadır. Her cilt tipine uygun bir uçucu yağdır. Cildi canlandırıcı ve yenileyici etkileri ile anti aging ve onarıcı ürünlerde kullanılmaktadır. Cildin parlak ve sağlıklı görünümüne yardımcı olur.

Aromaterapide, üzüntü ve umutsuzluk hallerinde kullanılır. Güven ve sevgiyi pekiştirmede yardımcı olduğu bilinir. Kozmetik ürünlerinde, yüz ve vücut bakım ürünlerinde, losyonlarda, parfüm ve kolonyalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Gözeneklerde biriken fazla sebumu arındırmaya yardımcı olur ve bu sayede siyah nokta oluşumunu en aza indirgemeye fayda sağlar. Sebum dengesi ve ton eşitliği bozulmuş ciltler, cansız saçlar için faydalıdır. Cildi güzelleştiren etkilerinin yanı sıra, mod yükseltici kokusuyla da cilt bakım rutinini keyifli bir ritüele dönüştürür.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password