Yukarı

D’irem Paçuli Yağı 15 ml

209.00

Stok kodu: 0739339836652 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Pogostemon cablin” adlandırılan % 100 saf Paçuli yapraklarının Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Odunsu, baharatlı, tatlı, alt nota aromaya sahiptir. Zengin, misket tatlısı kokusuyla kolayca tanınan Paçuli, parfüm endüstrisinin yanı sıra çamaşır deterjanları ve oda spreyleri gibi kokulu ürünlerde düzenli olarak kullanılmaktadır. Kırışıklıkların ve cilt kusurlarının görünümünü iyileştirici özellikleri vardır. Aromaterapide ise dengeleyici, rahatlatıcı etkileri mevcuttur.

Kuru ve olgun ciltlerde ekstra fayda sağlar, yaş alımına bağlı olarak gelişen kırışıklıklara karşı bakım yapar. Cildin daha sıkı ve sağlıklı görünmesini teşvik eder. Seyreltmeden direk cilde uygulanmaz. Cildi oksidasif strese karşı onarmaya yardım eder. Saç bakımında sebum dengeleyici ve güçlendirici bakım sağlar.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password