Yukarı

D’irem Lavanta Yağı 15 ml

129.00

Stok kodu: 0739339836577 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi  “Lavandula angustifolia” adlandırılan % 100 saf Lavanta Çiçeklerinden su buharı distilasyonu (damıtımı) yöntemi ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Rahatlatıcı etkisiyle de bilinen lavanta yağı ile 50 ml sabit yağ içerisine 5-10 damla ekleyerek kendinize nemlendirici etkili rahatlatıcı masaj yağı yapabilir aynı zamanda difüzör ve buhurdanlık ile kullandığınızda, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz.

Losyonlara, şampuanlara ve cilt bakım ürünlerine birkaç damla yağ ilave ederek bu sevilen aromanın keyfini çıkarabilirsiniz. Lavanta yağını kullanarak omuzlara, boyuna ve sırta masaj yapabilirsiniz.

Yastığınızda birkaç damla lavanta yağı damlatabilir veya suyun içine ekleyip sprey olarak kullanabilirsiniz.

Cilt yüzeyini toksinlerden ve bakterilerden arındırır. Bel ve sırt ağrılarına, kas, eklem ve romatizmal rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password