Yukarı

D’irem Kırmızı Mandalina Yağı 15 ml

89.00

Stok kodu: 0739339836584 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi  “Citrus Reticulata” adlandırılan % 100 saf Kırmızı Mandalina Kabuklarının Soğuk Sıkım yöntemi ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Sıcak, tatlı, yumuşak, meyvemsi kokusu ile stres giderici, sakinleştirici özelliği ile öne çıkar. Günlük stresten doğan zor yaşamdan korur, pratik olarak devamlı yaptığımız işlere daha dikkat etmemize ve onlardan zevk almamıza yardımcı olur. Antiseptik, dezenfekte edici, sinir ve kas tutulmalarında, ateş düşürücü özelliklere sahiptir.

Korku, sadakat ve uykusuzluk gerilimlerinde. Ruhi ve bedensel hastalıklar sonrası krizlerde. Bilhassa okul ödevlerinin yükünün altından kalkmada yardımcı olmasından dolayı (yağ lambalarında veya masaj yağlarının içine konarak) çocuklar tarafından çok sevilir.

İştahlandırıcı, hazım kolaylaştırıcı, tazelik verici , dengeleyicidir. Gebelik esnasında kasları rahatlatıcı etkisi bilinmektedir.

Naturkozmetikte, kas gevşetici vücut bakım ve masaj yağlarında, banyolarda ve naturparfümlerde. Yağ lambalarında, hava temizleyicilerde. Çocukların kifayet yeteneklerini aşan okul durumlarında onlara yardımcı olur.

Tatlılar, limonata, dondurma ve keklerde aroma katkısı olarak yaygın şekilde kullanılır.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password