Yukarı

D’irem Jojoba Yağı 15 ml

79.00

Stok kodu: 0739339836546 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi  “Simmondsia chinensis” adlandırılan % 100 saf Jojoba Çekirdeklerinin soğuk sıkımı yöntemi ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Jojoba bitkisi 100 ila 200 yıl yaşayabilen maki türünde yeşil yapraklı çalımsı bir ağaçtır. Kökleri olgunlaştıkça 25 metre kadar derine inebilir. Bitkinin dayanıklılık özelliğini buradan almaktadır.

Yapısı cildimizdeki sebuma benzer ve yüksek emilim gösterir. Bu nedenle tüm cilt tipleri için uygundur.

Ciltteki fazla yağın uzaklaştırılmasını ve cildin doğal yağının dengelenmesini sağlar. Ciltteki fazla yağ üretimini engeller. Kuru ciltleri nemlendirir ve yumuşatır.

Cilt hücrelerini yeniler, yeni hücrelerin oluşmasına büyük yarar sağlar. Antibakteriyel bir yapıdadır. Akne ve ciltteki diğer problemlere karşı verim sağlar.

Genel cerrahi uygulamalarında sıklıkla yararlanılır. Cildinizi daha parlak kılar.

Cildi derinlemesine temizler tıkanmış gözeneklerdeki kirleri dışarı atar ve ayrıca henüz oluşmamış derinin çok altındaki sivilcelerinde doğal bir yolla deri dışına itilmesini sağlar. Jojoba yağı gözenekleri tıkamaz ve herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaz. Ayıca jojoba yağını cildinize uyguladığınız zaman diğer yağlar gibi yağlı bir görünüm bırakmaz ve kolayca emilir.

Saç bakımının da vazgeçilmezidir.

Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar yağı cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password