Yukarı

D’irem Gül Yağı 15 ml

99.00

Stok kodu: 0739339836669 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Rosa damascena” adlandırılan % 100 saf Gül yapraklarının Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Kan dolaşımını hızlandırıcı, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkisi vardır. Burkulma, kramp ve ödem nedeniyle yaşanan ağrılar için kullanılabilir. Ağrı kesici özelliği bulunmaktadır. Ruhu canlandırır. Depresyona karşı iyi gelir. Hoş kokusu stres, korku ve kaygıya karşı rahatlama sağlar. Gül yağı göz nezlesine karşı kullanılabilir. Ayrıca göz kanlanmasına karşı da iyi gelir. Kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi zayıf kan dolaşımı ve kalp problemleri için çok faydalıdır. Bağışıklık sistemini korur

Gül Yağı cildin nemlenmesini sağlar. Erken yaşlanma belirtilerini minimuma indirir. Akne, iltihap gibi durumlarda cildi iyileştirir. Yara izlerini hafifletir. Cilde parlaklık ve gençlik kazandırır. Cildi kirden arındırır. Ciltte oluşan güneş ve gebelik lekelerinin görünümünü hafifletir.
Ciltteki kızarıklıkları hafifletir.

Saç köklerini güçlendirerek saçın daha güçlü ve daha hızlı uzamasını sağlar. Saçları parlak ve canlı bırakır. Saçı nemli tutar ve kurumasını önler.
Kafa derisinin çeşitli hastalıklarını tedavi eder. Saçın uzamasına yardımcı olur.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password