Yukarı

D’irem Göz Çevresi Bakım Yağı 50 ml

299.00

Stok kodu: 0739339836737 Kategoriler:

Açıklama

D’irem Göz Çevresi Bakım Yağı; tatlı badem, üzüm çekirdeği ve ylang ylang yağları ile zenginleştirilmiş özel formüllü içeriği göz çevrenizi . Saç telleriniz nemlenirken aynı zamanda beslenir ve onarılır.

D’irem Beauty Göz Çevresi Bakım Yağı; Kolajen etkisi sayesinde göz çevresindeki kırışıklıkları açmaya, kaz ayaklarını gidermeye, koyu renk halkaların rengini açmaya ve şişliklerini indirmeye yardımcı olur.

Tatlı Badem Yağı: İçeriğindeki E ve K vitaminleri sayesinde normalden fazla genişleyerek göz altlarında renk bozulmasına yol açan kan damarlarının büzülmesini sağlayarak göz altı morluklarının giderilmesine ve şişliklerinin inmesine yardımcı olur.

Üzüm Çekirdeği Yağı: İçeriğindeki E ve C vitaminleri sayesinde göz çevrenize ihtiyacı olan oranda nemi vererek elastikiyetini geri kazandırır, böylece göz çevrenizi yeniler.

Ylang Ylang Yağı: Göz çevrenizdeki doğal sebum seviyesini dengeleyerek kırışıklık ve yaşlanma belirtileriyle savaşır.

Kullanım Şekli: Damlalık yardımı ile her gece, her bir göz için 1 damla göz çevresi bakım yağı göz çevresine damlatılır. Eyeroller yardımı ile ya da parmak uçlarıyla masaj yaparak göz çevresine yedirilir.

50 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Narin dokunuşu ve ferahlatıcı etkisi ile göz çevresi bakımında kullanıma uygundur. Ferah bir kokusu vardır.

Uyarı:
Alerji ihtimaline karşı önce küçük bir alanda test edilmelidir. Beklenmedik bir alerjik etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır.
Kendi koyu renkli şişesinde, ağzı kapalı bir şekilde; ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.
Kronik hastalığı ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password