Yukarı

D’irem Çay Ağacı Yağı 15 ml

79.00

Stok kodu: 0739339836614 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Melaleuca alternifolia Leaf” adlandırılan % 100 saf Çay Ağacı dal ve yapraklarının Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Çok geniş bir mikroorganizma grubuna karşı antimikrobiyal etki göstermektedir. Bu nedenle Merhem, krem, sabun, şampuan, el ve vücut losyonları, yüz temizleyicileri gibi ürünlerin içerisinde çeşitli konsantrasyonlarda yer almaktadır. Kullanım alanı oldukça yaygındır. Günümüzde, kozmetik ürünlerinde, temizlik ürünlerinde, çamaşır deterjanlarında, şampuanlarda, masaj yağlarında, cilt ve tırnak kremlerinde çokça kullanılır.

Islak bir kulak pamuğu üzerine 1 damla damlatılarak ciltteki yağlı cilt problemleri (akne dahil) üzerine tampon yapılarak uygulanabilir. Evde yüzeyleri temizlerken temizleme suyuna bir kaç damla Çay Ağacı Uçucu Yağı ekleyebilirsiniz.
Cildi temizler ve yeniler.

Sebum salgısını düzenlemeye yardımcı olur. Tırnak temizliğinde kullanılır. Saç derisini rahatlatması için saç bakımında kullanılır. Ağız kokusunu önler. (Gargara olarak kullanıldığında)

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password