Yukarı

D’irem Biberiye Yağı 15 ml

129.00

Stok kodu: 0739339836690 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Rosmarinus officinalis” adlandırılan % 100 saf Biberiye yapraklarının Su Buharı distilasyonu (damıtımı) ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Enerji veren bir kokusu vardır. Güçlendirici etkisi ile cilt bakımı, saç bakımı ve aromaterapide kullanılmaktadır. şampuan ve saç kremlerinde kullanıldığında saç derisindeki kaşıntıyı hafifletmeye yardımcı olur. Saçlar için dökülme karşıtı bakımda aktif rol oynar. Epilepsi, yüksek tansiyon veya böbrek hastasıysanız kullanmayınız. Seyreltmeden direk cilde uygulamayınız.

Yoga ve meditasyon ritüelleriniz için mükemmeldir. Mutfak uygulamalarının yanı sıra bitkinin yapraklarından damıtılan buhar olup aromaterapide, saç derisinde ve vücut bakımında (seyreltilmiş) kullanıma uygundur. Antioksidan içeriğiyle cildi temizler ve yağlı ciltler için idealdir.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password