Yukarı

D’irem Bergamot Yağı 15 ml

159.00

Stok kodu: 0739339836713 Kategoriler:

Açıklama

Literatürde ismi “Citrus aurantium bergamia” adlandırılan % 100 saf Bergamot yapraklarının soğuk sıkımı ile üretilmektedir.

Tamamen katkısız ve doğaldır. İçerisinde paraben, koruyucu madde ve benzeri katkılar bulunmamaktadır.

Sağlıklı yaşamın devamına destek veren yağ asitleri barındırır.

15 ml hacimli orijinal ve damlalık kapaklı şişede üretilmektedir.

Earl Grey Çayı’nın aromasına sahip olmasıyla bilinir ve genellikle hem erkekler hem de kadınlar için parfümlerde kullanılır. Akne eğilimli veya yağlı cildi temizlemeye ve arındırmaya yardımcı olduğu da bilinmektedir. Difüzer kullanımında, uzun bir günün sonunda gevşemeye yardımcı olduğu için harikadır.

Lüks ve rahatlatıcı aromaterapi yağıdır, saç derisi ve vücut bakımında (seyreltilmiş) kullanıma uygundur. Furokumarin içermez bu nedenle fototoksik olarak kabul edilmez. Ferah bir kokusu vardır. Arındırıcı ve leke önleyici etkisi ile cilt bakımı, saç bakımı ve aromaterapide kullanılmaktadır.

Şampuan ve saç kremlerinde kullanıldığında saç derisindeki kaşıntıyı hafifletmeye yardımcı olur. Saç bakım ürünlerinin çoğu bu nedenle Bergamot Uçucu Yağı içerir. İçerdiği maddeler yara, sivilce ve sivilce izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cilt dokusundaki melanini düzenleyerek ciltteki ton farklılıklarının eşitlenmesinde da etkilidir.

Uyarı:

Alerji ihtimaline karşı küçük alanda test edilmelidir. Beklenmedik alerjik bir etki görülürse kesinlikle kullanılmamalıdır. Işığa duyarlılığı arttırdığından, düşük miktarda kullanılması önerilir.

Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.

v

Özenle Hazırlanmış Organik Saf Cilt Çözümleri

Cilt Bakımı

Kişisel Bakım

Aromaterapi

Reset Password